maciek1

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
zarszyn
besko
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok

Zostań

Zostań fotoreporterem ekomancza.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ekomancza.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Złote gody w Rzepedzi FOTO

RZEPEDŹ / W dniu 29 września Urząd Stanu Cywilnego w Komańczy zorganizował w Rzepedzi spotkanie par małżeńskich, które obchodzą jubileusz Złotych Godów. Takie spotkania organizowane są co trzy lata. Święto obchodziło 36 małżeństw, na spotkanie przybyło 24 pary.

DSC 1163

O godzinie 10.30 w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Rzepedzi odbyła się msza święta w intencji małżonków. Po mszy jubilaci oraz władze Gminy Komańcza udali się do Rzepedzkiego Ośrodka Kultury na wspólną uroczystość.

Wójt Gminy Komańcza, Stanisław Bielawka, oraz kierownik USC w Komańczy, Marta Petryk wręczyli medale Prezydenta Rzeczpospolitej za długoletnie pożycie wszystkim zgromadzonym parom małżeńskim. Jubilaci otrzymali również listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów.

DSC 1237

Uczniowie z Zespołu Szkół w Rzepedzi przygotowali program artystyczny, w czasie którego recytowali wiersze, śpiewali piosenki, zaprezentowali kabaret i taniec baletowy. Pozostałym parom małżeńskim, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, medale i listy gratulacyjne wręczono następnego dnia.

DSC 1475


APB

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież